SATIŞ StorageCraft ShadowProtect Yedekleme Yetkili Satıcı - Yazılım Satış - Bilgisayar Satış

StorageCraft ShadowProtect Yedekleme Yetkili Satıcı

StorageCraft ShadowProtect Yedekleme - StorageCraft ShadowProtect Yedekleme Yetkili Satıcı - Yazılım Satış - Bilgisayar Satış

StorageCraft ShadowProtect Yedekleme

Yedeklemenin En Ucuz Fiyatı

Bilgisayarınızı yedekleyerek korunun.

 • İsterseniz dosya ve klasör kurtarın, isterseniz tüm sistemi
 • Yedekleme görevlerinizi kolayca izleyin ve yönetin
 • Yedek dosyalarınızı tutacağınız yeri seçin
 • Her 15 dakikada bir zamanlanmış yedekler alın
 •  

Ürün Lisansı size mail olarak gönderilecektir. Ürünün Lisansı mail ile gönderim süresi 1 iş günüdür. Ayrıca ürün faturası ile birlikte lisans kodu gönderilecektir.

StorageCraft ShadowProtect Yedekleme Fiyatı

60.00 USD

Fiyatlara KDV dahil değildir. Bir ay içinde %100 geri ödeme garantisindedir.

 

StorageCraft disk tabanlı yedekleme, felaket kurtarma, sistem taşıma, veri korumşa ve veri güvenliği alanlarında yenilikçi yaklaşımlara odaklanmıştır.

Doğrulanmış yedeklemeler ve hızlı kurtarma seçenekleri ile sistemleri, verileri ve iç huzurunuzu koruyun. Ortamınızın Windows veya Linux; fiziki ve sanal olup olmadığına bakmaksızın sizi koruyoruz.

Windows sunucuları, VM'ler, masaüstü bilgisayarlar ve iş istasyonlarını yedekleyin ve kurtarın.

1 Aylık Ücretsiz StorageCraft ShadowProtect Yedekleme Deneme Sürümünü Kullanabilirsiniz. İstediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz. Lisans Kodu Mail adresinize gönderilir. İsterseniz Uzak Destek ile size yüklemenizde yardımcı alabiliriz.

StorageCraft ShadowProtect Yedekleme Başlangıç

Organizasyonların IT ortamları ve ihtiyaçları aynı değildir fakat küçük veya büyük hepsinin ortak noktası planlı veya plansız kesintilere ve felaketlere karşı korunma ihtiyacıdır. Günümüzün 7x24 erişim ihtiyacı ve hızla büyüyen veri miktarı nedeni ile organizasyonların en kısa zamanda kritik sistemlerini tekrar ayağa kaldırması ve iş sürekliliği sağlaması çok önemlidir.

StorageCraft ShadowProtect Yedekleme İhtiyaç

Organizasyonların Windows veya Linux, sanal veya fiziksel fark etmeksizin tüm IT ortamlarının korunduğundan ve gerektiğinde yalnızca dakikalar içinde ve sorunsuzca ayağa kaldırılabileceğinden emin olmaları gerekiyor. felaket durumlarında elinizin altında hangi kaynakların olacağını bilemeyeceğiniz için istediğiniz zaman, istediğiniz yere ve her zaman kurtarabilme esnekliği hayati önem taşır.

StorageCraft ShadowProtect Yedekleme Çözüm

Hızlı, esnek kurtarma sağlam bir yedek ile başlar. StorageCraft® ShadowProtect® SPX kapsamlı yedekleme, güvenilir kurtarma ve sistem taşıma yetenekleri ile StorageCraft Recovery Solution™'ın en önemli parçasıdır. Sanal, fiziksel, Windows ve Linux ortamları destekleyen çapraz platform çözümümüz ShadowProtect SPX nasıl çalışır:

 • ShadowProtect SPX'i korumak istediğiniz sunucu, masaüstü, dizüstü tüm makinelere yükleyin. SPX hızlı ve etkili bir şekilde işletim sistemi, uygulamalar, ayarlar, hizmetler ve veriler dahil tüm sisteminizin bir kopyasını çıkarır.
 • Her 15 dakikada bir zamanlanmış yedekler alın. ihtiyaçlarınıza göre tam veya artımiı yedekleme görevleri oluşturun.
 • Yedek dosyalarınızı tutacağınız yeri seçin. Yedeklerinizi dilediğiniz dahili, çıkarılabilir veya ağda ki depolama ünitelerine yazdırın.
 • Windows veya Linux yedekleme görevlerinizi kolayca izleyin ve yönetin. isterseniz aynı SPX arayüzünden, isterseniz web tabanlı StorageCraft ShadowControl® konsolundan yönetin.
 • Birden fazla kurtarma seçeneğinizin olduğunu bilerek rahat uyuyun. Aynı yedek dosyasından isterseniz dosya ve klasör kurtarın, isterseniz tüm sistemi.
1 Aylık Ücretsiz StorageCraft ShadowProtect Yedekleme Deneme Sürümü

Firmamız StorageCraft ShadowProtect Yedekleme ürünlerinin satışını yapmaktadır. Firmanıza, StorageCraft yazılım ürünlerini uygun fiyatla teklifini verebiliriz.

Microsoft Server - Uzaktan Destek - Bilişim Danışmanlık
Visual Studio - Programlama - Yazılım - Uygulama
Microsoft SQL - Programlama - Yazılım - Uygulama
Microsoft Ofis - Programlama - Yazılım - Uygulama
Antivirüs Satıcı - Antivirüs - Ağ Güvenliği
StorageCraft Yedekleme - Bilgi Güvenliği ve Ağ Güvenliği
Eclipse PDT - Programlama - Yazılım - Uygulama
PHP - Programlama - Yazılım - Uygulama
MySQL - Programlama - Yazılım - Uygulama
Bootstrap - Programlama - Yazılım - Uygulama
jquery - Programlama - Yazılım - Uygulama

ProData ®  tescilli markadır.
Telif Hakkı © 2021 ProData Bilgisayar Yazılım Donanım ve Elektronik Ltd.Şti. . Tüm Hakları Saklıdır.
Beşevler Mh. Ahıska Cd. No:59 Barutçuoğlu İşh. K:2 D:4 Bursa Nilüfer 16110 Türkiye Tel:02244435545