StorageCraft ShadowProtect Yedekleme ve Felaketten Kurtarma Çözümleri

YEDEKLEME PROGRAMLARI

StorageCraft ShadowProtect Yedekleme ve Felaketten Kurtarma Çözümleri

ShadowProtect Yedekleme

StorageCraft disk tabanlı yedekleme, felaket kurtarma, sistem taşıma, veri korumşa ve veri güvenliği alanlarında yenilikçi yaklaşımlara odaklanmıştır.

Doğrulanmış yedeklemeler ve hızlı kurtarma seçenekleri ile sistemleri, verileri ve iç huzurunuzu koruyun. Ortamınızın Windows veya Linux; fiziki ve sanal olup olmadığına bakmaksızın sizi koruyoruz.

Windows sunucuları, VM'ler, masaüstü bilgisayarlar ve iş istasyonlarını yedekleyin ve kurtarın.

1 Aylık Ücretsiz StorageCraft ShadowProtect Yedekleme Deneme Sürümünü Kullanabilirsiniz.
İstediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.
Lisans Kodu Mail adresinize gönderilir.
İsterseniz Uzak Destek ile size yüklemenizde yardımcı alabiliriz.

Başlangıç
OrganizasyonlarıniT ortamları ve ihtiyaçları aynı değildir fakat küçük veya büyük hepsinin ortak noktası planlı veya plansız kesintilere ve felaketlere karşı korunma ihtiyacıdır. Günümüzün 7x24 erişim ihtiyacı ve hızla büyüyen veri miktarı nedeni ile organizasyonların en kısa zamanda kritik sistemlerini tekrar ayağa kaldırması ve iş sürekliliği sağlaması çok önemlidir.

İhtiyaç
Organizasyonların Windows veya Linux, sanal veya fiziksel fark etmeksizin tüm IT ortamlarının korunduğundan ve gerektiğinde yalnızca dakikalar içinde ve sorunsuzca ayağa kaldırılabileceğinden emin olmaları gerekiyor. felaket durumlarında elinizin altında hangi kaynakların olacağını bilemeyeceğiniz için istediğiniz zaman, istediğiniz yere ve her zaman kurtarabilme esnekliği hayati önem taşır.

Çözüm
Hızlı, esnek kurtarma sağlam bir yedek ile başlar. StorageCraft® ShadowProtect® SPX kapsamlı yedekleme, güvenilir kurtarma ve sistem taşıma yetenekleri ile StorageCraft Recovery Solution™'ın en önemli parçasıdır. Sanal, fiziksel, Windows ve Linux ortamları destekleyen çapraz platform çözümümüz ShadowProtect SPX nasıl çalışır:

• ShadowProtect SPX'i korumak istediğiniz sunucu, masaüstü, dizüstü tüm makinelere yükleyin. SPX hızlı ve etkili bir şekilde işletim sistemi, uygulamalar, ayarlar, hizmetler ve veriler dahil tüm sisteminizin bir kopyasını çıkarır.
• Her 15 dakikada bir zamanlanmış yedekler alın. ihtiyaçlarınıza göre tam veya artımiı yedekleme görevleri oluşturun.
• Yedek dosyalarınızı tutacağınız yeri seçin. Yedeklerinizi dilediğiniz dahili, çıkarılabilir veya ağda ki depolama ünitelerine yazdırın.
• Windows veya Linux yedekleme görevlerinizi kolayca izleyin ve yönetin. isterseniz aynı SPX arayüzünden, isterseniz web tabanlı StorageCraft ShadowControl® konsolundan yönetin.
• Birden fazla kurtarma seçeneğinizin olduğunu bilerek rahat uyuyun. Aynı yedek dosyasından isterseniz dosya ve klasör kurtarın, isterseniz tüm sistemi.

StorageCraft ShadowProtect Yedekleme

60.00 $ fiyat

  • İsterseniz dosya ve klasör kurtarın, isterseniz tüm sistemi
  • Yedekleme görevlerinizi kolayca izleyin ve yönetin
  • Yedek dosyalarınızı tutacağınız yeri seçin.
  • Her 15 dakikada bir zamanlanmış yedekler alın