SAMSUNG Monitör

SAMSUNG MONİTÖR

Samsung Monitör Satışı

SAMSUNG Monitör

Firmamız projelerinde SAMSUNG monitör kullanmaktadır.

Samsung LED Monitör D300 Serisi, parlak bir görünüm içeren şık bir tasarım olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayak yapısı yerden tasarruf sağlamaktadır. Bu monitörleri tüm işlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Mega Dinamik Kontrast Oranı..!
Titreşimsiz Görüntü Teknolojisi..!
Eco Saving Enerji Tasarrufu..!

Mega Dinamik Kontrast Oranı
Samsung S22D300N Monitör Satış Mega Dinamik Kontrast Oranı ile renk, parlaklık ve görüntü kalitesinde farkı göreceksiniz. Samsung D300 monitörler nefes kesici sonsuz kontrast oranıyla sunulmaktadır. D300 monitör, siyahlarda sunduğu mutlak koyuluk ve saf beyazlarla, renklerin en parlak hallerinde olmalarını sağlar. Kristal netlikteki görüntüleri ve inanılmaz yoğunluğu hemen fark edeceksiniz. Bu, bir renk patlaması gibidir ve karşılaştırma yapıldığında diğer monitörler donuk gözükür.Titreşimsiz Görüntü Teknolojisi
Samsung S22D300N Monitör Özellikleri Titreşimsiz Görüntü teknolojisi, göz yorgunluğu olmadan uzun süre çalışabilmeniz ve zevkle okuyabilmeniz, oyun oynayabilmeniz, film izleyebilmeniz ve fotoğrafları düzenleyebilmeniz için geleneksel monitörlerin titreşen ekranlarının neden olduğu sürekli zorlamadan, gözlerinizi korur.

Güç Tüketimini Kontrol Edin
Samsung S22D300N Monitör Özellikleri Samsung monitörünüzün parlaklığını ayarlayarak istediğiniz kadar enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. Ayrıca, üç enerji tasarrufu seçeneği ile (%50, %25 ve Güç Tasarrufu kapalı), monitör kullanımınızı kişisel ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebilirsiniz.

Oyun Modu
Samsung S22D300N Monitör Özellikleri Oyun Modu size en iyi oyun deneyimini sunmak için monitörün ayarlarını anında ayarlar. Oyun Modu her zaman tüm eylemi görebilmeniz için akıllı bir şekilde sahnelerdeki değişiklikleri algılar, renkleri iyileştirir ve karanlık noktaları daha koyu, aydınlık noktaları daha açık yapacak şekilde ekranın kontrastını değiştirir.

SAMSUNG S22D300N Monitör

108.00 $

  • Samsung S22D300N Monitör Fiyat
  • 21,5" Ekran Boyutu
  • 1920 x 1080 Çözünürlük
  • 16:9 En/Boy Oranı
  • 5 ms Tepkime Süresi
  • 1 x D-Sub