WD Harddisk

WESTERN DIGITAL DISK DEPOLAMA

WD Harddisk Satışı

Western Digital Harddisk

Firmamız projelerinde Western Digital harddisk kullanmaktadır.

WD Harddiskler geniş kapasiteleri, yüksek performansları ve güvenilirlikleri ile dahili ve harici harddisk kullanımda ihtiyaçlarınızı sorunsuz olarak karşılayacaktır.

6 Tb. Kapasite..!
Artırılmış Önbellek Boyutları..!
Çift Çekirdekli İşlemci..!
Arttırılmış Güvenilirlik..!

6 TB'a Kadar Kapasite
WD Harddisk 6 TB Kapasite Bİlgisayarlar için tasarlanan WD Harddisk sürücüler 6 TB'a kadar depolama kapasiteleri sağlıyor.Artırılmış Önbellek Boyutları
WD Harddisk Artırılmış Önbellek Boyutları WD 5 TB ve 6 TB harddisk modellerinde 128 MB önbellek ile okuma performansı ve yüksek aktarım hızı artmıştır. WD'nin Dinamik Önbellek Teknolojisi, okuma ve yazmalar arasında önbelleği ayırmak ve optimize etmek için performansı gerçek zamanlı olarak iyileştirir.

Çift Çekirdekli İşlemci
WD Harddisk Çift Çekirdekli İşlemci Çift çekirdekli işlemcisi ile WD Black sürücüsü, özellikle oyun ve büyük multimedya dosyalarını yüklemek için sürücü performansını en üst seviyeye çıkarmak adına standart tek çekirdekli işlemcilerden iki kat daha yüksek bir işlem kapasitesi sağlar.

Arttırılmış Güvenilirlik
WD Harddisk Arttırılmış Güvenilirlik StableTrac Teknolojisiyle donatılmıştır (2 TB ve daha yüksek kapasiteli modellerde). Bu teknoloji sayesinde, sabit sürücünün içerisindeki motor şaftının güvenilirliğinin artırılması sağlanır ve diğer bileşenlerden gelen sistem kaynaklı titreşimlerden ötürü oluşan etkiler azaltılır.

Western Digital Blue (WD5000AZLX)

50.00 $

  • WD Blue 500 Gb Harddisk
  • 500 Gb. Kapasite
  • 32 MB Önbellek
  • 7200 rpm
  • SATA 6 Gb/s
  • 3.5 inç boyut