SATIŞ Cyberoam Güvenlik Ürünleri Yetkili Satıcı - Bilgi Güvenliği ve Ağ Güvenliği

Cyberoam (Sophos) Güvenlik Ürünleri Yetkili Satıcı

Cyberoam (Sophos) Güvenlik ÜrünleriYetkili Satıcı - Cyberoam Güvenlik Ürünleri Yetkili Satıcı - Bilgi Güvenliği ve Ağ Güvenliği

Cyberoam (Sophos) Güvenlik Ürünleri

Cyberoam CR 10iNG

İşyerinizi Güvenlik Açıklarına Karşı Koruyun

  • 5-10 Kullanıcı İçin
  • IPS (Intrusion Prevention System)
  • Web Filtreleme
  • Cihaz Üzerinde Raporlama
  • 8x5 Çevrimiçi Destek
  •  
  •  
  •  
  •  

Cyberoam CR10iNG Firewall Fiyatı

514.00 USD

Fiyatlara KDV dahil değildir. Bir ay içinde %100 geri ödeme garantisindedir.

 

Firmamız projelerinde Cyberoam marka güvenlik ürünleri kullanmaktadır. OEM olarak Cyberoam güvenlik ürünlerini satmaktadır.

İşyerinizde personelinizin internet girişlerini sınırlama ve internet kullanımını kayıt altına almak için bir firewall (güvenlik duvarı) cihaza ihtiyaç vardır. Ayrıca işyerinize dışarıdan gelecek saldırılara karşıda koruma yapmalısınız.

Güvenlik Duvarı
IPS
Web Filtreleme
Cihaz Üzerinde Raporlama
Cyberoam Firewall Güvenlik Duvarı - Cyberoam Güvenlik Ürünleri Yetkili Satıcı - Bilgi Güvenliği ve Ağ Güvenliği

Cyberoam (Sophos) Firewall Güvenlik Duvarı

Cyberoam (Sophos) Firewall (Güvenlik Duvarı) yerel ağınız ile web uygulamaları durum ve paket denetlemesi yaparak firmanızı D0S, DDoS ve IP Suistimali saldırılarına karşı korumaktadır. Koruma yaparken kullanıcı kimlik tabanlı güvenlik sağlamaktadır. Güvenliğinizi sağlarken kolay yönetim ve esnek yapı sunmaktadır. İşletmeniz yerel ağı (LAN) ile misafir ağını (DMZ) ayırarak işletmenizin güvenliğini sağlar.

Cyberoam (Sophos) Firewall IPS (Intrusion Prevention System) - Cyberoam Güvenlik Ürünleri Yetkili Satıcı - Bilgi Güvenliği ve Ağ Güvenliği

Cyberoam (Sophos) Firewall IPS (Intrusion Prevention System)

Cyberoam (Sophos) IPS (İzinsiz Giriş Önleme Sistemi) ağ ve uygulama seviyesindeki saldırılara karşı koruma sağlamaktadır. Firmanıza izinsiz giriş denemeleri, malware, Truva atları, DoS ve DDoS saldırıları, kötü amaçlı kod aktarımı, backdoor vb. tehditlerine karşı güvence altına almaktadır. Kullanıcı ve Gruplara rol tabanlı erişim sağlayarak kimlik tabanlı uyarılar yapabilir.

Cyberoam (Sophos) Firewall Web Filtreleme - Cyberoam Güvenlik Ürünleri Yetkili Satıcı - Bilgi Güvenliği ve Ağ Güvenliği

Cyberoam (Sophos) Firewall Web Filtreleme

Cyberoam’un Web Filtreleme aracı 82+ kategoride gruplanan en geniş URL veri tabanlarından birine sahiptir. Bu sayede zararlı web sitelerine erişimi engellemektedir. Doğrudan zararlara yol açabilen malware, phishing, pharming saldırılarını önlemektedir. Yasal yükümlülüklere karşı istenmeyen içerikleri engellemektedir.

Cyberoam (Sophos) Firewall Cihaz Üzerinde Raporlama - Cyberoam Güvenlik Ürünleri Yetkili Satıcı - Bilgi Güvenliği ve Ağ Güvenliği

Cyberoam (Sophos) Firewall Cihaz Üzerinde Raporlama

Cyberoam cihaz üzerindeki raporlaması kullanıcı ve ağ faaliyetinde kimlik-tabanlı kimin ne yapıyor olduğu hakkında gerçek-zamanlı bilgi sunmaktadır. Cyberoam Web Raporlama kısmında, Web Güvenlik & İnternet faaliyeti,VPN faaliyeti, İzinsiz Giriş Önleme raporları, Spam raporları, Virüs raporları, Web faaliyeti, Arama Motoru Soru raporları, Mail Raporları, IM faaliyeti, FTP faaliyeti vb. raporlarını bir şekilde görebilirsiniz.

Firmamız Cyberoam (Sophos) marka güvenlik ürünlerinin satışını yapmaktadır. Firmanıza, Cyberoam (Sophos) marka güvenlik ürünlerini uygun fiyatla teklifini verebiliriz.

ProData ®  tescilli markadır.
Telif Hakkı © 2021 ProData Bilgisayar Yazılım Donanım ve Elektronik Ltd.Şti. . Tüm Hakları Saklıdır.
Beşevler Mh. Ahıska Cd. No:59 Barutçuoğlu İşh. K:2 D:4 Bursa Nilüfer 16110 Türkiye Tel:02244435545