Cyberoam Firewall

CYBEROAM FIREWALL

WD Harddisk Satışı

Cyberoam Firewall (Güvenlik Duvarı)

Firmamız projelerinde Cyberoam Firewall (Güvenlik Duvarı) kullanmaktadır.

İşyerinizde personelinizin internet girişlerini sınırlama ve internet kullanımını kayıt altına almak için bir firewall (güvenlik duvarı) cihaza ihtiyaç vardır. Ayrıca işyerinize dışarıdan gelecek saldırılara karşıda koruma yapmalısınız.

Güvenlik Duvarı
IPS
Web Filtreleme
Cihaz Üzerinde Raporlama

Güvenlik Duvarı

Cyberoam Firewall (Güvenlik Duvarı) yerel ağınız ile web uygulamaları durum ve paket denetlemesi yaparak firmanızı D0S, DDoS ve IP Suistimali saldırılarına karşı korumaktadır.

Koruma yaparken kullanıcı kimlik tabanlı güvenlik sağlamaktadır. Güvenliğinizi sağlarken kolay yönetim ve esnek yapı sunmaktadır.

İşletmeniz yerel ağı (LAN) ile misafir ağını (DMZ) ayırarak işletmenizin güvenliğini sağlar.

IPS (Intrusion Prevention System)

Cyberoam IPS (İzinsiz Giriş Önleme Sistemi) ağ ve uygulama seviyesindeki saldırılara karşı koruma sağlamaktadır. Firmanıza izinsiz giriş denemeleri, malware, Truva atları, DoS ve DDoS saldırıları, kötü amaçlı kod aktarımı, backdoor vb. tehditlerine karşı güvence altına almaktadır.

Kullanıcı ve Gruplara rol tabanlı erişim sağlayarak kimlik tabanlı uyarılar yapabilir.

Web Filtreleme

Cyberoam’un Web Filtreleme aracı 82+ kategoride gruplanan en geniş URL veri tabanlarından birine sahiptir. Bu sayede zararlı web sitelerine erişimi engellemektedir. Doğrudan zararlara yol açabilen malware, phishing, pharming saldırılarını önlemektedir.

Yasal yükümlülüklere karşı istenmeyen içerikleri engellemektedir.

Cihaz Üzerinde Raporlama

Cyberoam cihaz üzerindeki raporlaması kullanıcı ve ağ faaliyetinde kimlik-tabanlı kimin ne yapıyor olduğu hakkında gerçek-zamanlı bilgi sunmaktadır.

Cyberoam Web Raporlama kısmında, Web Güvenlik & İnternet faaliyeti,VPN faaliyeti, İzinsiz Giriş Önleme raporları, Spam raporları, Virüs raporları, Web faaliyeti, Arama Motoru Soru raporları, Mail Raporları, IM faaliyeti, FTP faaliyeti vb. raporlarını bir şekilde görebilirsiniz.

Cyberoam CR 10iNG

514.00 $

  • Cyberoam CR10ing UTM Fiyat
  • 5-10 Kullanıcı İçin
  • IPS (Intrusion Prevention System)
  • Web Filtreleme
  • Cihaz Üzerinde Raporlama
  • 8x5 Çevrimiçi Destek