ASUS Anakart

ASUS ANAKARTLAR

Asus Anakart Satışı

ASUS Anakartlar

Firmamız projelerinde ASUS anakartları kullanmaktadır.

Esnek ve kolay UEFI BIOS arayüzü bulunan anakartlar, hızlı başlatma özellikleri ile Windows İşletim Sistemleri başlatma sürelerini kısaltmaktadır.

Çift kanal bellek mimarisi, sistem belleğinizin bant genişliğini yükselterek sistem performansınızı arttırır.

Daha Hızlı Olun..!
Cihazlarınızı Koruyun..!
Daha Fazla Kullanım Ömrü..!

Hızlı Başlatma
Asus H61M-PRO Anakart Satış ASUS Anakartlar, yeni donanım ve yazılım tasarımları ile sistem başlatma sürelerini kısaltmaktadır. İşletim sistemleri daha hızlı ve daha verimli bir şekilde başlıyor.Çift Kanal Bellek Desteği
Asus H61M-PRO Anakart Özellikleri ASUS Anakartlar, en yeni 3D grafikler, multimedya ve Internet uygulamalarının yüksek bant genişliği taleplerini karşılamak için yüksek veri aktarım hızına sahip çift kanallı belleği destekler.

ASUS Anti-Surge Koruması
Asus H61M-PRO Anakart Koruma Özelliği ASUS Anakartlar, aşırı voltaj koşullarını algılayarak oluşabilecek voltaj dalgalanmalarının sisteminize zarar vermesini engeller. Voltaj aşırı yükseldiği zaman kaynağı kendiliğinden keserek sisteminizi tehlikeye karşı korur.

Kaliteli İletken Polimer Kapasitörler
Asus H61M-PRO Anakart Kalite Uzum Ömür Özelliği ASUS Anakartlar, gelişmiş termal kapasitesi için yüksek kaliteli iletken polimer kapasitörler ile donatıldı. Dayanıklılık, daha fazla kullanım ömrü.

ASUS H61M-PRO Anakart

50.00 $

  • Asus H61M-PRO Anakart Fiyat
  • Intel® 1155 Soket İşlemci
  • 2 x DIMM Çift Kanal Bellek Mimarisi
  • Tümleşik Ekran İşlemcisi
  • 4 x SATA 3Gb/s port
  • 1 x DVI-D, 1 x D-Sub, 1 x Parallel