Projeler Web Tasarımları - Web Uygulamaları - Masaüstü Yazılımları - Otomasyon Yazılımları

ProPlent Asfalt Plent Web Projesi

22 Haziran 2015

ProPlent Asfalt Plent Web Projesi Asfalt Plenti Raporlama Programımızın internet üzerinden mobil ve masa üstü cihazlarlar ulaşılabilir duruma getirilmiştir. Bu projede asfalt plentinin günlük, haftalık tüketim ve üretim bilgilerini mobil ortamlarda görünmesi sağlanmıştır.

Devamı

ProPlent Asfalt Plent Raporlama Programı

10 Mart 2015

ProPlent Asfalt Plent Raporlama Programı Asfalt Plenti Raporlama Programımızın yeni sürümü testleri başarı ile sonuçlanmış olup projelerde kullanılmaya başlanmıştır. Bu projede asfalt plentinin günlük, haftalık tüketim ve üretim bilgilerini PLC ortamından verileri alması sağlanmıştır.

Devamı

ProBoya Tekstil Sektörü Baskı Boya Hazırlama Programı

03 Aralık 2011

ProBoya Tekstil Sektörü Baskı Boya Hazırlama Programı ProBoya Tekstil Sektöründe kumaşların şablon ve varyantlara göre boyalarının hazırlanması için boya mutfağında kullanılan otomatik dolum ile entegre bir programdır.

Devamı

ProBoya Boya Geri Kazanım Projesi

27 Nisan 2015

ProBoya Boya Geri Kazanım Otomasyon ProBoya Boya Geri Kazanım Projesi, tekstil sektöründe kumaş boyama ve baskı işlemleri sonucunda kalan boyaların tekrar kullanımı için geliştirilmiş bir yazılımdır.

Devamı

BSMMMO - İnsan Kaynakları Web Tasarımı ve Web Uygulaması

21 Haziran 2014

BSMMMO - İnsan Kaynakları Web Tasarımı ve Web Uygulaması BSMMMO İnsan Kaynakları, personel arama ve iş başvuru konularında başarılı bir web tasarımı ve web uygulamasıdır.

Devamı

BSMMMO - Web Tasarımı ve Web Uygulaması

29 Mayıs 2014

BSMMMO - Web Tasarımı ve Web Uygulaması BSMMMO web portalını dinamik bir yapı olarak, web sitesi kontrol panelini yenileyerek, başarılı bir web tasarımı ve web uygulaması haline getirildi.

Devamı

ProFord Montaj Takip Programı

26 Kasım 2014

ProFord Montaj Takip Programı ProFord, Ford İnönü Fabrikası için geliştirilen işemrine bağlı olarak montaj takip programıdır.

Devamı

ProSıra Sıramatik Çağırma Sistemleri Programı

06 Eylül 2014

ProSıra Sıramatik Çağırma Sistemleri Programı ProSıra Sıramatik Çağırma Sistemleri Programı, çağırma sistemleri olarak kolay ve kulllanışlı bir programdır.

Devamı