ProPlent Asfalt Plent Web Projesi

ProPlent Asfalt Plent Web Projesi

ProPlent Asfalt Plent Web Projesi

Asfalt Plenti Raporlama Programımızın internet üzerinden mobil ve masa üstü cihazlarlar ulaşılabilir duruma getirilmiştir. Bu projede asfalt plentinin günlük, haftalık tüketim ve üretim bilgilerini mobil ortamlarda görünmesi sağlanmıştır.

  • Daha Esnek Bir Yapı..!
  • İnternet Üzerinden Sürekli Kontrol İmkanı..!
  • İsteklerinize Göre Geliştirilebilir..!
ProPlent Asfalt Plenti Raporlama Programımızı daha esnek bir sürümünü geçen sene kullanıma sunmuştuk. Asfalt Plenti yöneticileri için daha kullanışlı bir raporlama ihtiyacı duyulmuştur. Asfalt Plentinin üretim ve tüketim bilgilerine mobil ortamdan erişme imkanı gerekmektedir. Windows 7 platformunda çalışan Asfalt Plenti Web Uygulaması bu ihtiyacı karşılamıştır.
ProPlent Asfalt Plenti Raporlama programının yeni sürümü sahipleri ihtiyaçları halinde bu modülü kullanabileceklerdir. Eski sürüm ProPlent Asfalt Plenti Raporlama programı kullanan firmalarımız yeni sürüme geçiş yapmaları gerekmektedir.
ProPlent Asfalt Plenti Raporlama Web Uygulaması kullanıcı girişi ile raporlara ulaşabilirsiniz.
ProPlent Asfalt Plenti Raporlama Web Uygulaması günlük olarak toplam müşteri, şantiye ve üretim bilgilerini verir.
ProPlent Asfalt Plenti Raporlama Web Uygulaması haftalık işletme raporunda operatör ve reçete kontrollü olarak görebilirsiniz..
ProPlent Asfalt Plenti Raporlama Web Uygulaması haftalık üretim raporunda kullanılan malzeme miktarlarını ve toplam üretimi görebilirsiniz..
ProPlent Asfalt Plenti Raporlama programı firmanızın isteklerine göre geliştirilebilir.