PROJELER ProPlent Asfalt Plent Raporlama Programı - Web Projeleri - Yazılım Projeleri - Otomasyon Projeleri

ProPlent Asfalt Plent Raporlama Programı

ProPlent Asfalt Plent Raporlama Programı - Asfalt Plent Raporlama Programı - Web Projeleri - Yazılım Projeleri - Otomasyon Projeleri

Asfalt Plenti Raporlama Programımızın E-Mak firması için çözüm ortağımız ÖM-EL Mühendislik ile yeni sürümü geliştirilmiştir. Bu projede asfalt plentinin tüketim ve üretim bilgileri PLC ortamından alınarak raporlar geliştirilmesi sağlanmıştır.

ProPlent Asfalt Plent Raporlama Programı - Asfalt Plent Raporlama Programı - Web Projeleri - Yazılım Projeleri - Otomasyon Projeleri
Daha Güçlü Bir Yapı..!
İngilizce Türkçe Dil Desteği..!
Daha Güvenli ve Etkin..!

ProPlent Asfalt Plenti Raporlama Programımızı esnek bir sürümünü geçen sene kullanıma sunmuştuk. Asfalt Plenti projeleri daha esnek ve daha etkin bir yapıya ihtiyacı duyulmuştur. Asfalt Plentinin üretim ve tüketim bilgilerine PLC ortamından daha etkin erişim imkanı gerekmektedir. Ayrıca proje yapısına göre özelleştirme gerekmekteydi.

ProPlent Asfalt Plenti Raporlama programının yeni sürümü projelerde özelleştirme, daha esnek ve daha etkin kullanım sağlamıştır. ProPlent programı PLC haberleşme yazılımı sayesinde verileri daha etkin olarak toplamaktadır. Kullanıcı ve opertör işlemlerinin kayıtları daha güvenli bir yapıya getirilmiştir. Asfalt Plenti projesine bağlı olarak üretim ve tüketim verilerini özelleştirme imkanı mevcuttur. Eski sürüm ProPlent Asfalt Plenti Raporlama programı kullanan firmalarımız yeni sürüme geçiş yapmaları gerekmektedir.

ProPlent Asfalt Plenti Programı araç çubukları ile raporlara daha kolay ulaşabilirsiniz.

ProPlent Asfalt Plenti Programı Müşteri ve Şantiye bilgilerini Siemens PLC üzerinden otomatik olarak almaktadır.

ProPlent Asfalt Plenti Programı, asfalt plentinde oluşan Alarmları tarih aralığında ve operatöre göre raporlayabilmektedir. Alarmların hangi gün ve operatörde oluştuğu hakkında detaylı bilgi vermektedir.

ProPlent Asfalt Plenti Programı, asfalt plenti çalışırken Parametre değişikliklerini tarih aralığında ve parametreye göre detaylı bir şekilde raporlayabilmektedir. Asfalt ile ilgili parametre değişiklikleri hakkında detaylı bilgi vermektedir.

ProPlent Asfalt Plenti Programı, İşletme Raporu tarih aralığında ve müşteriye göre detaylı bir şekilde raporlayabilmektedir. İşletmeden çıkan asfaltın ne kadar, hangi reçete ile ve hangi harmanlar hakkında detaylı bilgi vermektedir.

ProPlent Asfalt Plenti Programı, Üretim ve Tüketim tarih aralığında üretim ve tüketim bilgilerini detaylı bir şekilde raporlayabilmektedir. İşletmeden üretimde kullanılan malzemekeri harmanlara göre ne kadar alındığı ve üretim yapılırken işletme üretim değerleri hakkında detaylı bilgi vermektedir.

ProPlent Asfalt Plenti Programı, Harman İnceleme tarih aralığında üretimi yapılan asfaltın malzeme ve recete bilgilerini detaylı bir şekilde raporlayabilmektedir. Böylece üretimde oluşan hataları detaylı bir şekilde inceleme imkanı vardır.

Firmamız PLC haberleşmeli üretim otomasyon yazılımı geliştirmektedir. Firmanızın ihtiyacına göre otomasyon yazılımları geliştirebiliriz.

Microsoft Server - Uzaktan Destek - Bilişim Danışmanlık
Visual Studio - Programlama - Yazılım - Uygulama
Microsoft SQL - Programlama - Yazılım - Uygulama
Microsoft Ofis - Programlama - Yazılım - Uygulama
Antivirüs Satıcı - Antivirüs - Ağ Güvenliği
StorageCraft Yedekleme  - Bilgi Güvenliği ve Ağ Güvenliği
Eclipse PDT - Programlama - Yazılım - Uygulama
PHP  - Programlama - Yazılım - Uygulama
MySQL - Programlama - Yazılım - Uygulama
Bootstrap - Programlama - Yazılım - Uygulama
jquery - Programlama - Yazılım - Uygulama

ProData ®  tescilli markadır.
Telif Hakkı © 2021 ProData Bilgisayar Yazılım Donanım ve Elektronik Ltd.Şti. . Tüm Hakları Saklıdır.
Beşevler Mh. Ahıska Cd. No:59 Barutçuoğlu İşh. K:2 D:4 Bursa Nilüfer 16110 Türkiye Tel:02244435545