PROJELER ProFord Montaj Hattı Takip Programı - Web Projeleri - Yazılım Projeleri - Otomasyon Projeleri

ProFord Montaj Hattı Takip Programı

ProFord Montaj Hattı Takip Programı - Montaj Hattı Takip Programı - Web Projeleri - Yazılım Projeleri - Otomasyon Projeleri

ProFord Montaj Takip Programımız Ford İnönü fabrikası için geliştirilmiş bir programdır. Montaj işleminde işemrine bağlı olarak montaj parçaları değişmektedir. Üretimde daha hızlı montaj yapılmasına destek olmaktadır.

İzlenebilir Yapı..!
PLC Kontrollü ..!
Daha Hızlı Üretim..!

ProFord Montaj Takip Programında veri tabanı olarak Microsoft SQL Server kullanılmıştır. Gelen işemirleri ve montaj resimleri veri tabanına işlenmektedir. Montaj arabaları PLC ile kontrol edilmektedir. Program Siemend S300 PLC ile haberleşerek postadaki montaj bilglerini montaj arabasına bildirir ve montaj arabasındaki mevcut isemrini kontrol eder.

Posta kontrol PC üzerinde çalışan ProFord Montaj Takip Programı İşemri Programı, günlük üretim işemirlerini ve postalardaki montaj resimlerini kayıt etmenizi sağlar. Kayıtlar Microsoft SQL veritabanında saklanır.
Postaların önlerinde vesa uyumlu 15" dokunmatik POS-PC ler bulunmaktadır. Bu POS-PC lerde Windows 7 Pos Ready kullanılmaktadır. ProFord Montaj Takip Programı, montaj arabası postaya geldiğinde PLC ile haberleşerek, montaj arabasının işemri bilgilerini ve işemri resminin ekranda göstermektedir. PLC kontrollü olarak montaj daha hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Ayrıca postadaki montaj kayıtlarını izlenebilirlilik için kayıt altında tutmaktadır.

Firmamız PLC haberleşmeli üretim hattı montaj otomasyon yazılımı geliştirmektedir. Firmanızın ihtiyacına göre otomasyon yazılımları geliştirebiliriz.

Microsoft Server - Uzaktan Destek - Bilişim Danışmanlık
Visual Studio - Programlama - Yazılım - Uygulama
Microsoft SQL - Programlama - Yazılım - Uygulama
Microsoft Ofis - Programlama - Yazılım - Uygulama
Antivirüs Satıcı - Antivirüs - Ağ Güvenliği
StorageCraft Yedekleme  - Bilgi Güvenliği ve Ağ Güvenliği
Eclipse PDT - Programlama - Yazılım - Uygulama
PHP  - Programlama - Yazılım - Uygulama
MySQL - Programlama - Yazılım - Uygulama
Bootstrap - Programlama - Yazılım - Uygulama
jquery - Programlama - Yazılım - Uygulama

ProData ®  tescilli markadır.
Telif Hakkı © 2021 ProData Bilgisayar Yazılım Donanım ve Elektronik Ltd.Şti. . Tüm Hakları Saklıdır.
Beşevler Mh. Ahıska Cd. No:59 Barutçuoğlu İşh. K:2 D:4 Bursa Nilüfer 16110 Türkiye Tel:02244435545