PROJELER ProBoya Tekstil Sektörü Baskı Boya Hazırlama Programı - Web Projeleri - Yazılım Projeleri - Otomasyon Projeleri

ProBoya Tekstil Sektörü Baskı Boya Hazırlama Programı

ProBoya Tekstil Sektörü Baskı Boya Hazırlama Programı - ProBoya Tekstil Sektörü Baskı Boya Hazırlama Programı - Web Projeleri - Yazılım Projeleri - Otomasyon Projeleri

ProBoya Tekstil Sektörü Baskı Boya Hazırlama Programı kumaş baskı boyalarının hazırlanmasını sağlayan bir programdır. Kumaşların baskıda varyant ve şablonlara göre boyalarının hazırlanmasın sağlar. Çözüm ortağımız ÖM-EL Mühendisklikle hazırladığımız otomatik dolum sistemi ile entegre çalışan bir otomasyon yazılımıdır.

Varyan ve Şablon Kontrolü ..!
Tetikçi Bileşenler..!
Vizkozite Modeller..!
İçerik Matrisleri..!

ProBoya Tekstil Sektörü Baskı Boya Hazırlama Programı, menülerinde Statik Parametreler, Dinamik Parametreler, Tetikçi bileşenler, Görevler ve Raporlar vardır. Statik Parametreler; içerik, bileşen, dozaj grubu, kumaş, kova, dozaj hattı ve baskı makinası tanımlarından oluşur. Dinamik Parametreler; şablon ve varyant tanımlarından oluşur. Tetikçi menüsünde; bileşenler, vizkozite model, içerik matrisi vardır. Görev menüsünde, görev girişi, acil görev girişi, görev listesi ve görev kuyruğu vardır.

ProBoya Tekstil Sektörü Baskı Boya Hazırlama Programı, tanımlarında kumaş boyasını ektileyecek her türlü parametreler dikkate alınarak hazırlanmıştır. Boya bileşen içerikleri, baz sinyal bileşenleri, vizkozite tazminatları gibi parametrelerin kayıtları yapılmaktadır. Bileşenlerin alt bileşenlerini dikkate alabilmektedir.

ProBoya Tekstil Sektörü Baskı Boya Hazırlama Programı, dinamik parametrelerde şablon tanımları ve variyant tanımları vardır. Kumaş baskısının deseni, şablonu, varyantı, kombinasyonu, boya grubu, kumaş gibi ana parametrelere bağlı olarak tanımlamalar yapılır. Şablonun viskozitesi, dozaj grubu ve boya bileşenleri dikkate alınır.

ProBoya Tekstil Sektörü Baskı Boya Hazırlama Programı, tetikçi bileşenlerin viskozite modellerine göre ektileri tanımlana bilir. Kıvamlaştırıcı ve baz kıvamlaştırıcıların etkilerine göre hesaplama yapar.

ProBoya Tekstil Sektörü Baskı Boya Hazırlama Programı, görevlere otomatik numaralama yapar. Görevi, Desen, varyant ve kombinasyona göre hazırlayarak görevin protokol çıktısını alabilirsiniz. Protokolde şablonlara göre bileşenlerin miktarları parametrelere bağlı şekilde hesaplanarak görev kuyruğuna eklenir.

ProBoya Tekstil Sektörü Baskı Boya Hazırlama Programı, ÖM-EL Mühendislik ile ortak hazırlamış olduğumuz PLC Kontrol Modülü ile otomatik kova dolumları yapabilmektedir. Kova kuyruğuna göre üretim yaparken, reçete düzletmesi, kova tahsiyesi işlemleri PLC tarafından yapılabilir. Program entegre bir şekilde bilgi ve parametre değişikliklerini boya baskısının şablon ve varyantlarını güncelleyebilir.

ProBoya Tekstil Sektörü Baskı Boya Hazırlama Programı firmanızın isteklerine göre geliştirilebilir. Firmamız masa üstü uygulamaları yazılımları ve otomasyon yazılımları geliştirmektedir. Firmanızın ihtiyacına göre yazılımları geliştirebiliriz.

Microsoft Server - Uzaktan Destek - Bilişim Danışmanlık
Visual Studio - Programlama - Yazılım - Uygulama
Microsoft SQL - Programlama - Yazılım - Uygulama
Microsoft Ofis - Programlama - Yazılım - Uygulama
Antivirüs Satıcı - Antivirüs - Ağ Güvenliği
StorageCraft Yedekleme  - Bilgi Güvenliği ve Ağ Güvenliği
Eclipse PDT - Programlama - Yazılım - Uygulama
PHP  - Programlama - Yazılım - Uygulama
MySQL - Programlama - Yazılım - Uygulama
Bootstrap - Programlama - Yazılım - Uygulama
jquery - Programlama - Yazılım - Uygulama

ProData ®  tescilli markadır.
Telif Hakkı © 2021 ProData Bilgisayar Yazılım Donanım ve Elektronik Ltd.Şti. . Tüm Hakları Saklıdır.
Beşevler Mh. Ahıska Cd. No:59 Barutçuoğlu İşh. K:2 D:4 Bursa Nilüfer 16110 Türkiye Tel:02244435545