PROJELER BSMMMO İnsan Kaynakları Web Tasarımı ve Web Uygulaması - Web Projeleri - Yazılım Projeleri - Otomasyon Projeleri

BSMMMO İnsan Kaynakları Web Tasarımı ve Web Uygulaması

BSMMMO İnsan Kaynakları Web Tasarımı ve Web Uygulaması - İnsan Kaynakları Web Tasarımı - Web Projeleri - Yazılım Projeleri - Otomasyon Projeleri

BSMMMO İnsan Kaynakları Web Tasarımı ve Web Uygulaması, PHP, MySQL, JavaScript, Jquery vb. web yazılım araçları kullanılarak geliştirilen asistan özellikli programdır.

Asistan Özellik..!
Doğrulama ve Alan Kontrolleri..!
Seçime Göre Değişen Formlar..!

BSMMMO İnsan Kaynakları Web Tasarımı ve Web Uygulaması giriş formunda, personel arama, başvuru yapma ve bilgi güncelleme işlemleri ile asistan başlamaktadır. Personel araması yapabilmeniz için BSMMMO üye olmanız ve şifrenizi almanız gerekir. İş başvurusu yapmanız için mail adresinizin olmalıdır.

BSMMMO İnsan Kaynakları Web Tasarımı ve Web Uygulamasında bilgileri girişlerinde bilgilerinizi doğru girmeniz gerekir. Bilgilerde hata var ise asistan uygulama sizi uyarır.

BSMMMO İnsan Kaynakları Web Tasarımı ve Web Uygulamasında bilgileriniz kontrol etmek için ileri ve geri geçişler yapabilirsiniz. Web asistan uygulaması özelliği kullanılarak bilgilerinizi kontrol etme imkanı vardır. Giriş yapacağınız bölümler hakkında ayrıca soru işaretlerinden yardım alabilirsiniz.

BSMMMO İnsan Kaynakları Web Tasarımı ve Web Uygulamasında resim ve özgeçmiş dosyalarınızı ekleme özelliği vardır.

BSMMMO İnsan Kaynakları Web Tasarımı ve Web Uygulamasında iş başvurularından, detaylı ve filtre özellikli personel arama yapabilirsiniz.

BSMMMO İnsan Kaynakları Web Tasarımı ve Web Uygulaması firmanızın isteklerine göre geliştirilebilir. Firmamız web tasarım ve web uygulama yazılımı geliştirmektedir. Firmanızın ihtiyacına göre web uygulama yazılımları geliştirebiliriz.

Microsoft Server - Uzaktan Destek - Bilişim Danışmanlık
Visual Studio - Programlama - Yazılım - Uygulama
Microsoft SQL - Programlama - Yazılım - Uygulama
Microsoft Ofis - Programlama - Yazılım - Uygulama
Antivirüs Satıcı - Antivirüs - Ağ Güvenliği
StorageCraft Yedekleme  - Bilgi Güvenliği ve Ağ Güvenliği
Eclipse PDT - Programlama - Yazılım - Uygulama
PHP  - Programlama - Yazılım - Uygulama
MySQL - Programlama - Yazılım - Uygulama
Bootstrap - Programlama - Yazılım - Uygulama
jquery - Programlama - Yazılım - Uygulama

ProData ®  tescilli markadır.
Telif Hakkı © 2021 ProData Bilgisayar Yazılım Donanım ve Elektronik Ltd.Şti. . Tüm Hakları Saklıdır.
Beşevler Mh. Ahıska Cd. No:59 Barutçuoğlu İşh. K:2 D:4 Bursa Nilüfer 16110 Türkiye Tel:02244435545