PROJELER BSMMMO - Web Tasarımı ve Web Uygulaması - Web Projeleri - Yazılım Projeleri - Otomasyon Projeleri

BSMMMO - Web Tasarımı ve Web Uygulaması

BSMMMO - Web Tasarımı ve Web Uygulaması - BSMMMO - Web Tasarımı ve Web Uygulaması - Web Projeleri - Yazılım Projeleri - Otomasyon Projeleri

BSMMMO web portalını dinamik bir yapı olarak, web sitesi kontrol panelini yenileyerek, başarılı bir web tasarımı ve web uygulaması haline getirildi. BSMMMO web portalı; PHP, MySQL, JavaScript, Jquery vb. web yazılım araçları kullanılarak geliştirilen dinamik bir web uygulamasıdır.

Dinamik Web Site..!
Mobil Uyumlu..!
Kullanıcı Dostu..!
BSMMMO ana sayfa web tasarımında, dinamik bir yapı oluşturuldu. Öne çıkan konular dinamik artan slide ile gösterilmektedir. Son eklenenler sitenin güncelliği hakkında bilgi vermektedir. Sürekli kullanılan web sayfalarına Hızlı Erişimden ulaşılmaktadır. Gerekli doküman ve yayınlara Yayınlarımız alanından rahat erişim sağlanmıştır.
BSMMMO ana sayfa web tasarımında, konularına göre bölümler oluşturuldu. Haberler ve Duyurular, Bilanço Dergisi, BSMMMO TV, Mevzuat, Tesmer konularında web portalı alt sayfa tasarımları yapıldı.
BSMMMO web tasarımında, detay bilgilere pdf dosya yapısı ile ulaşım sağlandı. Web tasarımında kullanıcı dostu tasarım çalışması yapıldı. Web sayfasında yayınlanan bilgileri saklamak ve paylaşmak daha kolaylaştı.
BSMMMO dinamik web tasarımında, mobil uyumluluk düşünülerek web tasarımından mümkün olan her cihaz için dinamik mobil uyumluluk sağlandı. Site görünümünde mobil uyumluluk desteklemeyen cihazlar için alternatif gösterimler için dinamik web tasarımları yapıldı.

BSMMMO Web Tasarımı ve Web Uygulaması firmanızın isteklerine göre geliştirilebilir. Firmamız web tasarım ve web uygulama yazılımı geliştirmektedir. Firmanızın ihtiyacına göre web uygulama yazılımları geliştirebiliriz.

Microsoft Server - Uzaktan Destek - Bilişim Danışmanlık
Visual Studio - Programlama - Yazılım - Uygulama
Microsoft SQL - Programlama - Yazılım - Uygulama
Microsoft Ofis - Programlama - Yazılım - Uygulama
Antivirüs Satıcı - Antivirüs - Ağ Güvenliği
StorageCraft Yedekleme  - Bilgi Güvenliği ve Ağ Güvenliği
Eclipse PDT - Programlama - Yazılım - Uygulama
PHP  - Programlama - Yazılım - Uygulama
MySQL - Programlama - Yazılım - Uygulama
Bootstrap - Programlama - Yazılım - Uygulama
jquery - Programlama - Yazılım - Uygulama

ProData ®  tescilli markadır.
Telif Hakkı © 2021 ProData Bilgisayar Yazılım Donanım ve Elektronik Ltd.Şti. . Tüm Hakları Saklıdır.
Beşevler Mh. Ahıska Cd. No:59 Barutçuoğlu İşh. K:2 D:4 Bursa Nilüfer 16110 Türkiye Tel:02244435545